Поромні порти та термінали Таллінна

Останнє оновлення


Таллінн є важливим центром пасажирських поромних перевезень у Балтійському морі. З Таллінна курсує багато поромів, зокрема Eckerö Line, St Peter Line, Tallink Silja та Viking Line. Крім того, багато круїзних лайнерів відвідують Таллінн щороку. Порівняно з Гельсінкі чи Стокгольмом, Таллінн є меншим містом, а його пасажирські поромні порти розташовані недалеко від центру міста. Пороми є важливою частиною економіки Таллінна та повсякденного життя багатьох людей.

Скільки поромних портів у Таллінні?

Для пасажирських і автомобільних поромних перевезень є три важливі порти в Таллінні та його околицях: гавань Старого міста, гавань Мууга та Палдіскі. Порт Палдіскі знаходиться не зовсім у Таллінні, але ми збираємося включити його, оскільки він тісно пов’язаний.

Гавань Палдіскі знаходиться приблизно в 45 км на захід від Таллінна, а Мууга - приблизно в 16 км на схід.
Гавань Палдіскі знаходиться приблизно в 45 км на захід від Таллінна, а Мууга - приблизно в 16 км на схід.

Стара міська гавань Таллінна

Старий міський порт Таллінна має два термінали для пасажирів поромів, термінал-A та термінал-D. Якщо ви прибуваєте з Гельсінкі, Стокгольма чи Санкт-Петербурга, ваш пором, швидше за все, прибуде та відправиться з порту Старого міста.

Стара міська гавань - Термінал А

Термінал-А має пороми Viking Line з Гельсінкі, Eckerö Line (Finlandia) з Гельсінкі, а також St. Peter Line з Санкт-Петербурга. Зазначимо, що лінія Святого Петра не працює з початку ковіду.

Стара міська гавань - термінал D

Термінал-D має всі судна Tallink-Silja. На даний момент Tallink є найбільшим поромним оператором у Таллінні та має пороми, що прямують до Гельсінкі та Стокгольма зі Старої міської гавані.

Наскільки близько Старий міський порт Таллінна до центру та старого міста?

Old City Harbour знаходиться приблизно в 1 км від старого міста та центру міста. Від гавані Старого міста до старого міста або центру міста можна дійти за 15-20 хвилин. Якщо у вас багато сумок або ви не хочете йти пішки, є громадські автобуси, які зупиняються біля кожного терміналу. Також доступно багато таксі. Професійна порада: такі додатки для таксі, як Bolt і Uber, також працюють у Таллінні.

Як далеко Термінал-D від Терміналу-А в Таллінні?

Ви можете перейти від терміналу A до терміналу D приблизно за 10 хвилин ходьби.

Як далеко Old City Harbor від аеропорту в Таллінні?

Талліннський аеропорт (TLL) знаходиться приблизно в 6 км від гавані Старого міста. Найкраще підійде таксі, але ви також можете сісти на прямий трамвай від терміналу D до аеропорту.

У Таллінні термінали D і термінали A Старого міста знаходяться в 15-20 хвилинах ходьби від центру міста.
У Таллінні термінали D і термінали A Старого міста знаходяться в 15-20 хвилинах ходьби від центру міста.

Гавань Мууга

Талліннська гавань Мууга – це вантажна гавань, розташована приблизно за 16 км (10 миль) від центру Таллінна. Є пороми до Гельсінкі (гавань Вуосаарі), якими керують Tallink-Silja (Sea Wind) і Eckerö Line (Finbo Cargo). Ці пороми доступні лише для пасажирів, які подорожують транспортними засобами (пішохідним пасажирам заборонено). Ми часто рекомендуємо ці пороми тим, хто подорожує з автомобілями або водіями вантажівок, оскільки вони уникають жвавих центрів міст Таллінна та Гельсінкі.

Гавань Мууга знаходиться приблизно в 16 км від центру Таллінна.
Гавань Мууга знаходиться приблизно в 16 км від центру Таллінна.
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more