Вітаємо Eckerö Line у FerryScan

Останнє оновлення


FerryScan and Eckerö Line Logos

Цього місяця ми вітаємо Eckerö Line на FerryScan! Ми дуже раді додати їх до FerryScan, оскільки вони є цінним доповненням до наших сторінок маршруту Гельсінкі-Таллінн. Eckerö Line працює двома поромами між Гельсінкі та Таллінном, і часто є найкращим варіантом для пошуку квитків в останню хвилину. З додаванням Eckerö Line FerryScan тепер повністю підтримує всіх операторів між Таллінном і Гельсінкі.

Більше про Eckerö Line

Eckerö Line обслуговує два пороми між Гельсінкі та Таллінном. M/S Finlandia — це сучасний пором із 3-4 відправленнями щодня з Гельсінкі та Таллінна. Eckerö Line також керує поромом Finbo Cargo, призначеним для транспортних засобів і вантажів (тим, хто не має транспортних засобів, не дозволяється бронювати). Finbo Cargo працює між портами Гельсінкі Вуосаарі та Таллінн Мууга, які розташовані за межами центру міста, що робить його ідеальним для водіїв, щоб уникати заторів. Незважаючи на те, що Eckerö Line менша за своїх аналогів, вона все ще забезпечує надійне та доступне поромне сполучення між Гельсінкі та Таллінном.

Маршрут Частота Інформація про бронювання
Гельсінкі – Таллінн Багато на день Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Гельсінкі (Вуосаарі) – Таллінн (Мууга) – лише транспортні засоби та вантажі Багато на день Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
M/S Finlandia Pulling into the port of Tallinn
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more