Пороми між Німеччиною та Фінляндією

Останнє оновлення


В даний час між Північною Німеччиною та Фінляндією існує єдине регулярне пасажирське сполучення. Пором відправляється з Любека (Травемюнде) і прибуває до Фінляндії (Гельсінкі) приблизно через 29 годин. Поромне сполучення обслуговується компанією Finnlines, яка також керує кількома поромами між Німеччиною, Фінляндією та Швецією.

Helsinki Architecture

Деталі послуги

З Німеччини пором відправляється щоночі о 3:00 і наступного дня прибуває до Фінляндії. У зворотному напрямку з Фінляндії до Німеччини пором відправляється щовечора о 17:00 і прибуває наступної ночі в Любек (Травемюнде). Ця послуга працює щодня за деякими винятками.

Маршрут Від'їзд Прибуття
Любек (Травемюнде) – Гельсінкі 3:00 9:00/9:30 (+1 день)
Гельсінкі – Любек (Травемюнде) 17:00 21:30 (+1 день)

На борту найкомфортніший варіант - зарезервувати каюту для ночівлі в морі. Три судна Finnlines (Finnstar, Finnmaid і Finnlady) мають широкий вибір варіантів розміщення на будь-який бюджет. Ви також можете зарезервувати для подорожі розкладне крісло, яке, як правило, є найдешевшим варіантом.

За 29 годин цей пором є далеко не найшвидшим сполученням між Фінляндією та Німеччиною. Однак це зручніше, якщо ви подорожуєте на автомобілі. Крім того, якщо ви подорожуєте з великою кількістю багажу, цей пором є хорошим вибором, оскільки він часто дешевший, ніж аналогічний рейс, і ви можете взяти скільки завгодно багажу, не турбуючись про додаткові збори. Перш за все, це неквапливий спосіб перетнути Балтійське море, якщо у вас є час.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more