Нічні круїзи між Гельсінкі та Таллінном

Останнє оновлення


Приблизно 80 км (50 миль) Балтійського моря розділяють столицю Фінляндії Гельсінкі та столицю Естонії Таллінн. Є два варіанти подолання цієї відстані: літаком і поромом. Оскільки поїздка в аеропорт, реєстрація, сидіння на злітно-посадковій смузі тощо займає багато додаткового часу, загальновизнано, що пором є найкращим способом пересування між цими двома містами. Щоб отримати повну інформацію про поромні перевезення між Гельсінкі та Таллінном, зверніться до нашої статті, зробленої раніше . Тут ми хотіли б розглянути варіанти ночівлі між Гельсінкі та Таллінном.

Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.
Looking onto the city center of Tallinn from its largest passenger port.

Які нічні пороми між Гельсінкі та Таллінном?

Усі основні оператори поромів між Гельсінкі та Таллінном пропонують ночівлю на борту. З Tallink-Silja ви можете отримати ніч на борту з Гельсінкі до Таллінна та з Таллінна до Гельсінкі. Viking Line пропонує ночівлю на борту тільки на маршруті Гельсінкі-Таллінн. Eckerö Line пропонує нічний варіант на борту для маршруту Таллінн (Мууга) – Гельсінкі (Вуосаарі), але він доступний лише для пасажирів, які подорожують на автомобілі.

Звичайна переправа займає 2-3 години, то навіщо їхати повільніше? Більше всього, ці пороми призначені для переміщення, що означає переміщення їх для підготовки до наступного дня. Як наслідок, тарифи, як правило, досить низькі, і це може привабити економних мандрівників, які хочуть здійснити перетин. Якщо ви їдете лише через Гельсінкі чи Таллінн, може бути дешевше просто забронювати ночівлю на борту, ніж у місті. Готелі в Гельсінкі легко можуть коштувати 100 євро, тоді як ніч на борту може коштувати лише 30 або 40 євро.

Крім того, ті, хто подорожує автомобілем або вантажем між Фінляндією та Естонією, можуть скористатися опцією ночівлі, щоб відновити сили для нового дня водіння. Залежно від ваших планів подорожі, нічний пором може бути саме тим, що вам потрібно.

Примітка. Ви повинні придбати окремий нічний квиток на борт, щоб залишитися на ночівлю на кораблях після їх прибуття. На FerryScan ви побачите два варіанти: один для звичайного квитка, інший для звичайного квитка плюс ніч на борту.

Варіант 1: Tallink Silja - Star і Tallink Silja Europa

З Гельсінкі до Таллінна Silja Europa відправляється з Гельсінкі щодня о 18:30 і прибуває до Таллінна на 3,5 години пізніше. У вас є можливість залишитися на борту на ніч і відправитися вранці з 8:00. Silja Europa є частиною 22-годинного круїзу Tallink Silja, хоча його можна забронювати як поїздку в один бік.

В іншому напрямку, з Таллінна до Гельсінкі, ви можете забронювати пором Tallink Silja Star щовечора. Час відправлення Star з Таллінна зазвичай о 20:30 або 22:30, прибуття до Гельсінкі на три години пізніше. Знову ж таки, тут у вас є можливість залишитися на борту на ніч.

Шукайте подорожі тут

Варіант 2: Viking Line - XPRS

Від Гельсінкі до Таллінна у Viking Line можна забронювати ніч на борту порома XPRS. Більшість ночей пором XPRS відправляється з Гельсінкі о 20:30, прибуває в Таллінн о 23:00 і дозволяє пасажирам залишатися на борту до 06:00 наступного ранку. Через COVID компанія Viking Line скоротила свої маршрути Гельсінкі-Таллінн, однак цілком ймовірно, що в майбутньому вони збільшать кількість відправлень.

Шукайте подорожі тут

Варіант 3: Finbo Cargo (лише з транспортним засобом)

Із запровадженням вантажних (автомобільних) поромів між Гельсінкі (Vuosaari) і Таллінном (Muuga) можна забронювати нічну подорож між Таллінном і Гельсінкі з Finbo Cargo (частина Eckerö Line). Зараз ночівля можлива при відправленні о 23:30 кожен день, крім п'ятниці. Щоб забронювати цей пором, вам потрібно взяти з собою транспортний засіб (вантажівка, автомобіль, мотоцикл тощо). Зауважте, що порти Вуосаарі та порти Мууга знаходяться на відстані понад 10 км від центрів Гельсінкі та Таллінна відповідно.

Шукайте подорожі тут
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more