Новий маршрут лінії Stena від Ханко до Нюнесхамна (Стокгольм)

Останнє оновлення


Translation missing: uk.img_alt

На початку 2022 року Stena Line розпочала новий маршрут між Ханко, Фінляндія, та Нюнесхамном, Швеція. Маршрут з’єднує столичні регіони обох країн разом із портами, які не такі завантажені, як у Стокгольмі та Гельсінкі, що робить його зручнішим для водіїв.

Щоб забронювати маршрут Hanko-Nynäshamn, потрібен автомобіль (або мотоцикл). Маршрут починається з щоденних відправлень у вечірній час, хоча, якщо буде позитивний відгук, ми впевнені, що Stena Line додасть більше відправлень. Оскільки цей маршрут зосереджений на вантажних перевезеннях, ми рекомендуємо переглянути маршрути Турку-Стокгольм і Гельсінкі-Стокгольм, якщо ви зацікавлені в більш цікавому пасажирському досвіді.

Деталі поїздки

Станом на осінь 2023 року маршрут між Ханко та Нюнесхамном обслуговують два судна: Urd і Stena Gothica. Є один нічний відправлення в кожному напрямку. Подорож займає комфортні 12-13 годин, в основному по Фінському архіпелагу.

Тривалість поїздки 12 годин
Частота поїздок 1 раз на день (ночна поїздка)
Поромний оператор Stena Line
Кораблі Урд і Стена Готика
M/S Urd - один з поромів на маршруті Nynäshamn - Hanko
M/S Urd - один з поромів на маршруті Nynäshamn - Hanko

Про Ханко

Ханко розташований приблизно за 120 км на захід від Гельсінкі та за 150 км на схід від Турку. Ханко знаходиться на самому південному краю Фінляндії. Ханко є невеликим містечком і є кращим для вантажних операцій, тому що всі інші пороми до Фінляндії зі Швеції приходять до Турку чи Гельсінкі, які є великими містами з великим трафіком.

Про Нюнесхамн

Нюнесхамн — великий порт, розташований за 55 км на південь від Стокгольма. З Нюнесхамна легко дістатися до південної Швеції, Копенгагена, Гетеборга, Осло тощо. Нюнесхамн має вантажне поромне сполучення з Латвією, Польщею та Готландом.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more