Найшвидший пором з Турку до Стокгольма

Останнє оновлення


Турку та шведську столицю Стокгольм розділяють лише близько 250 км Балтійського моря. Майже на всій відстані між цими двома містами простягається великий архіпелаг, на якому розташовані Аландські острови. Поромна переправа між Турку та Стокгольмом стане чудовою подорожжю, оскільки архіпелаг є одним із найкрасивіших регіонів Балтійського моря. Поїздка на поромі також має сенс для водіїв, які прямують між Фінляндією та Швецією, оскільки це значно економить час. З Турку ви можете лягти спати і прокинутися в Стокгольмі, тоді як поїздка навколо Ботнічної затоки становить приблизно 1800 км.

Турку і Стокгольм розділяють 250 км архіпелагу.
Турку і Стокгольм розділяють 250 км архіпелагу.

Приблизно на одну годину рейси Finnlines двічі на день між Наанталі (Турку) і Капелльскером (Стокгольм) є найшвидшими. Те, що є найшвидшим, звичайно, відрізняється для піших пасажирів і для тих, хто їздить транспортним засобом. Якщо ви намагаєтеся поїхати до центру Стокгольма без транспорту, має сенс перевірити Viking Line або Tallink Silja. Однак, якщо ваш кінцевий пункт призначення не є центром Стокгольма, можливо, було б доцільніше скористатися Finnlines, оскільки завантаження/розвантаження зі Стокгольма не буде проблемою через розташування порту поза центром.

Порти Стокгольма

Стокгольм має принаймні п'ять різних пасажирських портів для поромного сполучення. Для пасажирських поромних маршрутів між Турку та Стокгольмом зараз використовуються лише три. Трохи на північ від самого Стокгольма знаходиться Kapellskär, який використовує Finnlines. У місті також є Stadsgården, який використовує Viking Line, і Värtahamnen, який використовує Tallink-Silja.

Порти Турку

У самому Турку є один порт для пасажирських поромів, однак сусіднє місто Наанталі, що всього за 14 км, також має певний поромний рух. У FerryScan ми додаємо Наанталі до пошуку Турку, оскільки він практично пов’язаний із Турку, з регулярними автобусними рейсами до центру міста.

Варіант 1: Finnlines - Finnswan + Finnfellow

Оператор Логотип Finnlines
Тривалість 8-9 годин
Відправлення за день 2
Порт Турку Наанталі
Стокгольмський порт Kapellskär
Зупинка(и) Långnäs (Аландські острови)

Finnlines двічі на день курсує між Турку та Стокгольмом через Аландські острови. Їхні кораблі Finnswan і Finnfellow відправляються з Kapellskär у Стокгольмі та роблять зупинку в Långnäs (Аландські острови), перш ніж продовжити шлях до Naantali (Turku). Цей маршрут не можна забронювати, якщо ви не подорожуєте на автомобілі, мотоциклі чи велосипеді. Порт Капелльскер знаходиться досить далеко від Стокгольма, однак це допомагає уникнути будь-якого руху з самого міста.

Варіант 2: Viking Line - Amorella + Viking Grace

Оператор Логотип Viking Line
Тривалість 10-11 годин
Відправлення за день 2
Порт Турку Гавань Турку
Стокгольмський порт Stadsgården
Зупинка(и) Mariehamn/Långnäs (Оланд, використовує Långnäs вночі)

Viking Line також двічі на день здійснює пасажирське поромне сполучення між Турку та Стокгольмом. Це триває трохи довше, ніж послуга Finnlines, але вона трохи зручніша для піших пасажирів, оскільки порт Stadsgården у Стокгольмі дуже близько до центру. Для водіїв це навпаки, тому що вони повинні зіткнутися зі Стокгольмським трафіком, виїжджаючи з автомобілями.

Варіант 3: Tallink Silja - Galaxy + Baltic Princess

Оператор Логотип Tallink Silja
Тривалість 10-11 годин
Відправлення за день 2
Порт Турку Гавань Турку
Стокгольмський порт Värtahamnen
Зупинка(и) Mariehamn/Långnäs (Оланд, використовує Långnäs вночі)

Послуги Tallink-Silja між Турку та Стокгольмом дуже подібні до послуг Viking Line. Він триває 10-11 годин, зупиняється на Аландських островах і має два відправлення щодня в обох напрямках. Tallink Silja використовує для цього порт Värtahamnen у Стокгольмі, що не так зручно, як Stadsgården, але й непогано.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more