Найшвидший пором між Фінляндією та Швецією

Останнє оновлення


Є три швидкісні поромні маршрути з Фінляндії до Швеції. Найшвидший поромний маршрут з Фінляндії до Швеції пролягає між містами Вааса та Умео, хоча це актуально, лише якщо ви їдете не через Стокгольм. Інші варіанти включають маршрути Турку - Аландські острови - Стокгольм і Гельсінкі - Аландські острови - Стокгольм. Що стосується швидкості, ми рекомендуємо маршрут Турку - Аландські острови - Стокгольм, який має кілька операторів і відправляється щодня. Зверніть увагу, що технічно пороми з Аландських островів до Стокгольма є найшвидшими, але вони не актуальні для більшості мандрівників, оскільки більшість мандрівників не починають і не закінчують свою подорож на Аландських островах. У цій статті ми досліджуємо найшвидші пороми з материкової Фінляндії до материкової Швеції.

Карта поромних маршрутів між Фінляндією та Швецією
Карта поромних маршрутів між Фінляндією та Швецією

Нижче наведено огляд найшвидших поромних маршрутів між Фінляндією та Швецією.

Маршрут опис Інформація про бронювання
Вааса ↔ Умео Найшвидший маршрут між Фінляндією та Швецією, але він може бути не найзручнішим. Через розташування цих міст цей маршрут актуальний лише для тих, хто подорожує до/з Північної Швеції та Норвегії. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Турку ↔ Стокгольм Поромний маршрут між Турку та Стокгольмом є найшвидшим між материковою Фінляндією та материковою Швецією. Цей маршрут тривалістю 10-12 годин обслуговують Viking Line, Tallink-Silja і Finnlines. Зважаючи на кількість доступних поромів, це найзручніший і найшвидший маршрут для більшості людей, які подорожують між Фінляндією та Швецією. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Гельсінкі ↔ Стокгольм Останнім і останнім поромним маршрутом з материкової Фінляндії до Швеції є пороми між Гельсінкі та Стокгольмом. Цей маршрут довший, займає від 17 до 18 годин, але він найзручніший для тих, хто їде зі столиці Фінляндії до столиці Швеції. Цей маршрут обслуговується Viking Line і Tallink-Silja, зазвичай з одним відправленням щодня на кожного оператора. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання

Найшвидший пором з Фінляндії до Швеції: Вааса - Умео

Найшвидший поромний маршрут з Фінляндії до Швеції проходить між містами Вааса та Умео, оператором якого є Wasaline. Пором перетинає Ботнічну затоку всього за 3,5-4 години з відносним комфортом. Нічого не варто, що цей пором технічно найкоротший за тривалістю, але він актуальний лише для тих, хто подорожує до/з Північної Швеції та Норвегії. У всіх інших випадках майже завжди краще сісти на пором з Турку до Стокгольма або Гельсінкі до Стокгольма.

Тривалість 3,5 години
Плавання за день 2+
Порт у Ваасі Порт Вааса
Порт в Умео Порт Умео

Інший варіант порома: Турку - Аландські острови - Стокгольм

Якщо ви їдете, поромний маршрут між Турку та Стокгольмом (з короткою зупинкою на Аландських островах) є найшвидшим між материковою Фінляндією та материковою Швецією. Цей маршрут тривалістю 10-12 годин обслуговують Viking Line, Tallink-Silja і Finnlines. Зважаючи на кількість доступних поромів, це найзручніший і найшвидший маршрут для більшості людей, які подорожують між Фінляндією та Швецією. Крім того, на цьому маршруті щонайменше два рейси з ночівлею щодня, що дуже корисно для тих, хто хоче заощадити на вартості проживання.

Тривалість 10-12 годин
Плавання за день 5+
Порт в Турку Гавань Турку - Головна гавань у Турку для Viking Line і Tallink Silja - розташована неподалік від центру міста Турку.

Порт Турку (Наанталі). - Розташований за 10 км на захід від Турку, це головний порт компанії Finnlines, звідки пороми прямують до Капелльскара у Швеції через Аландські острови.
Порт у Стокгольмі Порт Стокгольм (Stadsgården). - Порт у центрі міста для поромів Viking Line, що відправляються з Турку.

Порт Стокгольм (Капельскяр). - Розташований за 90 км на північ від Стокгольма, це порт для поромів Tallink Silja, що відправляються з Турку, і поромів Finnlines, що відправляються з Наанталі.
Пором Silja Symphony прямує до Гельсінкі, один із головних поромів між Гельсінкі та Стокгольмом
Пором Silja Symphony прямує до Гельсінкі, один із головних поромів між Гельсінкі та Стокгольмом

Інший варіант порома з Фінляндії до Швеції: Гельсінкі - Стокгольм

Останнім і останнім поромним маршрутом з материкової Фінляндії до Швеції є пороми між Гельсінкі та Стокгольмом. Цей маршрут довший, займає від 17 до 18 годин, але він найзручніший для тих, хто їде зі столиці Фінляндії до столиці Швеції. Цей маршрут обслуговується Viking Line і Tallink-Silja, зазвичай з одним відправленням щодня на кожного оператора. З точки зору швидкості, маршрут порома з Турку до Стокгольма є найшвидшим.

Тривалість 17-18 годин
2+
Порт в Гельсінкі Порт Гельсінкі (Катаянокка). - Порт у центрі міста, який використовується компанією Viking Line для поромів до Стокгольма й Таллінна.

Порт Гельсінкі (Південний порт Олімпія). - Порт у центрі міста, який використовується компанією Tallink Silja лише для поромів до Стокгольма.
Порт у Стокгольмі Порт Стокгольм (Stadsgården). - Порт у центрі міста для поромів Viking Line до Турку, Таллінна та Гельсінкі.

Порт Стокгольм (Värtahamnen). - Розташований трохи далі від центру міста, це порт для поромів Tallink Silja до Аландських островів і Гельсінкі.

Поширені запитання

Чи можна дістатися з Гельсінкі до Стокгольма на поромі?

Так, між столицями Фінляндії та Швеції курсують два пороми на день, які ненадовго зупиняються на Аландських островах. Ви також можете розглянути маршрут з Турку до Стокгольма, якщо ви шукаєте трохи швидший варіант.

Як швидко дістатися з Фінляндії до Стокгольма на поромі?

Найшвидший маршрут, що з’єднує материкову Фінляндію зі столицею Швеції, пролягає з Турку через Аландські острови. Viking Line і Tallink Silja здійснюють кілька поромів на день на цьому маршруті.

Які основні поромні оператори між Фінляндією та Швецією?

Найбільші пасажирські судна в Балтійському морі курсують між Фінляндією та Швецією. Viking Line і Tallink Silja лідирують у цьому відношенні, але Finnlines також має хорошу пропозицію в даний час між Наанталі та Капельскяр.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more