Найшвидший пором між Німеччиною та Швецією

Останнє оновлення


Існує багато поромних переправ, які з’єднують Німеччину зі Швецією, причому найпопулярнішими є маршрути між Ростоком і Треллеборгом, а також Любеком і Мальме. Існує також довший поромний маршрут з Кіля до Гетеборга. Також майте на увазі, що існує багато поромів, які сполучають Данію зі Швецією, які також можна розглянути. У цій публікації ми досліджуємо всі варіанти та вирішуємо, який пором є найшвидшим між Німеччиною та Швецією.

Карта поромного маршруту з Німеччини до Швеції
Карта поромного маршруту з Німеччини до Швеції

Основними поромними операторами між Німеччиною та Швецією є Stena Line, Finnlines і TT-Line. Відчуття на борту можуть значно відрізнятися залежно від конкретного маршруту, пори року та судна.

Нижче наведено огляд поромних маршрутів між Німеччиною та Швецією.

Маршрут опис Інформація про бронювання
Росток ↔ Треллеборг Один з найпопулярніших маршрутів між Німеччиною та Швецією. Між Stena Line і TT-Line є багато послуг вдень і вночі. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Кіль ↔ Гетеборг Нішовий маршрут, що з’єднує Кіль із другим за величиною містом Швеції. Stena Line обслуговує цей маршрут щоденним нічним поромом. У години пік до маршруту може бути доданий другий пором, що забезпечує два відправлення на день у кожному напрямку. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Любек ↔ Мальме Finnlines з'єднує Любек (гавань Травемюнде) з Мальме, з 2-3 відправленнями на день у кожному напрямку. Цей маршрут дуже орієнтований на водіїв вантажів і вантажівок, хоча також вітаються звичайні пасажири. Мальме знаходиться по інший бік Ересуннського мосту від Копенгагена. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання
Любек ↔ Треллеборг Обслуговується TT-Line з кількома щоденними відправленнями. Натисніть, щоб отримати інформацію про бронювання

Найшвидший пором з Німеччини до Швеції: Росток-Треллеборг

Найшвидший пором між Німеччиною та Швецією зараз курсує з Ростока до Треллеборга. Два поромні оператори, Stena Line і TT-Line, пропонують кілька відправлень щодня. Оскільки тривалість становить лише 6-7 годин, це однозначно найшвидше поромне сполучення між Німеччиною та Швецією. Якщо ви їдете на нічному поромі, розгляньте один із наведених нижче варіантів, оскільки, можливо, буде зручніше сісти на трохи довший пором, щоб ви могли повністю виспатися.

Тривалість 6-7 годин
Плавання за день 5+
Порт у Ростоку Поромний термінал Ростока
Порт у Треллеборзі Поромний термінал Треллеборг
Карта маршруту порома з Ростока до Треллеборга
Карта маршруту порома з Ростока до Треллеборга

Варіант 1: лінія Stena

Вас обслуговуватимуть пороми Мекленбург-Передня Померанія та Сконе. Дістатися до порту Росток досить просто на громадському транспорті. Порт Треллеборг знаходиться в декількох хвилинах ходьби від центру міста.

Варіант 2: TT-Line

TT-Line також обслуговує той самий маршрут між Ростоком і Треллеборгом, іноді у співпраці з Stena Line.

Альтернативний варіант: Кіль – Гетеборг

Карта маршруту порома з Кіля до Гетеборга
Карта маршруту порома з Кіля до Гетеборга

Довший альтернативний пором — між Кілем і Гетеборгом. Цей пором може бути корисним, якщо ви хочете поїхати до Гетеборга або якщо ви хочете сісти на довший пором, щоб виспалися повноцінно. Переправа управляється компанією Stena Line і займає більше 14 годин. Пором відправляється з терміналу Schwedenkai у Кілі та прибуває на термінал Tysklandsterminalen у Гетеборзі.

Тривалість 14 годин 30 хвилин
Плавання за день 1-2
Порт в Кілі Поромний термінал Кіль-Шведенкай
Порт у Гетеборзі Поромний термінал Gothenburg Tysklandsterminalen

Альтернативний варіант: Любек/Травемюнде до Мальме

Карта маршруту порома з Любека до Мальме
Карта маршруту порома з Любека до Мальме

Гарною альтернативою порому Росток-Треллеборг є переправа між Любеком і Мальме. Пором триває від 9 до 10 годин, що дає вам більше часу для сну. Крім того, Мальме розташований по той бік Ересуннського мосту від Копенгагена, тому ви можете легко дістатися до Копенгагена з Мальме. Пором управляється компанією Finnlines, відправляється 2-3 рази на день.

Тривалість 9-10 годин
Плавання за день 2-3
Порт у Любеку Порт Любек (Травемюнде), термінал Skandinavienkai
Порт в Мальме Гавань Мальме

Альтернативний варіант: Любек/Травемюнде до Треллеборга

Карта маршруту порома з Любека до Треллеборга
Карта маршруту порома з Любека до Треллеборга

Останній варіант між Любеком і Треллеборгом. Цей пором обслуговується TT-Line і займає 9-10 годин. Є 2-3 вильоти на день. Цей пором дуже схожий на пором Любек-Мальме, за винятком того, що він прибуває в Треллеборг замість Мальме.

Тривалість 9-10 годин
Плавання за день 2-3
Порт у Любеку Порт Любек (Травемюнде), термінал Skandinavienkai
Порт у Треллеборзі Поромний термінал Треллеборг
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more