Контрольний список багажу на поромі

Останнє оновлення


Хочете знати, що взяти з собою перед посадкою на пором? Ось контрольний список FerryScan. Перед поїздкою на поромі потрібно взяти з собою кілька важливих речей. Ми розповімо, що потрібно пам’ятати:

1) Візьміть із собою паспорт або дійсний проїзний документ, як-от посвідчення водія чи посвідчення громадянина. Переконайтеся, що у вас є готова відповідна віза (можливо, вам доведеться звернутися до посольства).

COVID-19 досі спричиняє багато обмежень, переконайтеся, що у вас є тести чи документи, щоб ви могли легко вступити.

2) Візьміть з собою відповідну валюту для вашої подорожі. Ваш оператор повідомить вам, які платежі приймаються, але зазвичай приймаються картки Visa, Mastercard і валюта країни відправлення та прибуття. Іноді ви навіть можете обміняти валюту на кораблі, але це може бути не найкращий обмінний курс.


  • Ми рекомендуємо 50 євро за пасажира, щоб ви могли з’їсти смачненький «шведський стіл», купити алкоголь або сигарети без мита, якщо ви так насолоджуєтеся, і купити будь-які речі, які ви забули в магазині корабля. Раніше я забував про відкривачки для пляшок і зубну пасту, але вони часто мають набагато більше для вашої зручності. Майте на увазі, що ці речі дорожчі на поромі, тому, якщо ви зможете купити їх заздалегідь, ви заощадите гроші

3) Якщо ви берете автомобіль, візьміть з собою техпаспорт і водійські права, а також не забудьте міжнародне посвідчення водія на випадок, якщо ви зустрінете поліцію під час подальшої подорожі. Деякі країни можуть вимагати митну заставу, яка може бути досить великою, тому не забудьте перевірити процедури на кордоні країни, до якої ви в’їжджаєте. Також переконайтеся, що вам дозволено керувати автомобілем у країні призначення!

4) Не забувайте, що вам потрібно буде спати! Ймовірно, коли ви прибудете, у вас буде дуже довгий день огляду визначних пам'яток, тому переконайтеся, що ви готові спати. Я б порекомендував затички для вух будь-яким надмірно збудливим п’яним сусідам і маску для очей, якщо у вас є кабіна з вікном. Якщо справи підуть погано, ввічливо запитайте свого сусіда, чи можуть вони провести вечірку в іншому місці або залучити персонал судна.


Скласти перелік!

Наш список включає:

Зубна паста Паспорт
Зубна щітка Ксерокопії паспорта та візи в разі втрати паспорта
Шампунь Посвідчення водія з IDP (міжнародним водійським посвідченням) при необхідності
Кондиціонер для волосся Дебетова картка (дзвінок в банк перед поїздкою за кордон)
Фен для волосся Готівка - євро або місцева валюта
Мило або засіб для миття тіла Одяг
Беруші Вода (або гроші за воду)
Маска для очей Їжа (або гроші на їжу)
Розваги - книги, iPad, ноутбук, музика або подкасти Роздруковані квитки + інформація про подальшу подорож для легкого перетину кордону

Зберігайте контактний номер постачальника поромних перевезень, надрукований на вашому квитку або FerryScan у вашому телефоні/гаманці, щоб отримати запитання в останню хвилину!

Ми сподіваємося, що це допоможе вам згадати важливі речі, які ви могли б забути інакше. Обов’язково поверніться на цю сторінку, щоб переконатися, що ви не забули основи, і повідомте нам, якщо ми щось забули, на [email protected].

Дякуємо та щасливого плавання!

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more