Безкоштовні квитки на пором для українських біженців

Останнє оновлення


Через війну в Україні багато поромних компаній на Балтійському морі пропонують безкоштовний транспорт українцям, які тікають з України. Ось список з усіма деталями поромного транспорту для українських біженців.

Лінія Eckerö

Eckerö Line має регулярні поромні маршрути між Гельсінкі та Таллінном. Eckerö Line пропонує безкоштовні квитки на пором для українських біженців, а також підтримку гуманітарних вантажів. Інформацію про бронювання можна знайти тут:
Квитки Eckerö Line

Finnlines

Finnlines має поромні маршрути між Німеччиною (Travemünde/Lübeck), Швецією (Malmö, Kapellskär) та Фінляндією (Naantali/Turku, Helsinki). Також Finnlines пропонує українцям безкоштовні квитки на пором. Більше інформації тут:
Квитки Finnlines

Лінія Стена

Stena Line має розгалужену мережу маршрутів у Фінляндії, Швеції, Латвії, Польщі, Німеччині та Данії. Stena Line також має багато маршрутів, що з’єднують Великобританію, Ірландію, Францію та Нідерланди. Stena Line пропонує безкоштовні квитки на пором українцям, а також гуманітарним та благодійним організаціям. Дізнайтеся більше тут:
Квитки Stena Line

Таллінк Сіля

Tallink Silja є одним із найбільших поромних операторів у Балтійському морі, який здійснює маршрути між Естонією, Фінляндією та Швецією. Tallink Silja пропонує безкоштовні квитки на пороми для українських біженців, а також гуманітарні вантажі на підтримку України. Детальніше тут:
Квитки на Tallink Silja

Лінія Вікінга

Viking Line має часті поромні маршрути між Естонією, Фінляндією та Швецією. Хоча Viking Line наразі не представлений в Інтернеті, надає квитки для українських біженців на всі маршрути. За словами менеджера з продажу та маркетингу Іллі Беруненка: "Ми пропонуємо безкоштовні квитки для біженців на всіх наших маршрутах. Ми надаємо безкоштовні пасажирські квитки та місця для легкових автомобілів, на довгих маршрутах до/з Стокгольма також стандартні салони. Бронювання здійснюється через службу підтримки клієнтів за адресою [email protected]"

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more