Швидке тестування на Covid на борту порома Tallink-Silja

Останнє оновлення


Чи знаєте ви, що на багатьох поромах Tallink-Silja можна пройти швидкий тест на антиген Covid, який дійсний для в’їзду до Фінляндії? З грудня 2021 року для в’їзду до Фінляндії потрібен негативний антиген, незважаючи на ваш статус вакцинації. Якщо у вас щільний графік, спроби знайти тест на антиген у Таллінні можуть бути досить неприємними1, і набагато зручніше мати це під час вашої подорожі до Гельсінкі на борту порома.

Тестування на борту доступне на більшості поромів, які відправляються з Гельсінкі до Таллінна
Тестування на борту доступне на більшості поромів, які відправляються з Гельсінкі до Таллінна

Як зробити тест на антиген або ПЛР в Таллінні?

Якщо ви збираєтеся сісти на пором до Фінляндії, ми на 100% рекомендуємо пройти тест на борту порома. Вартість 39 євро (готівкою або карткою), оплачується на самому поромі або купується заздалегідь. Також можна зробити тест на антиген у Талліннському порту, хоча це не дуже рекомендовано, оскільки вам доведеться прибути раніше та чекати результатів. Якщо ви їдете на поромі, вам все одно доведеться чекати там 2-3 години, і вам не потрібно виходити з місця.

Під час нещодавньої подорожі на борту порома Tallink-Silja Star ми пройшли тест на антиген і документуємо свій досвід тут.

 1. Підійдіть до інформаційної стійки на поромі, зазвичай вона знаходиться на головній палубі. На поромі Tallink’s Star він знаходиться на палубі 7. Попросіть оплатити тест на ковід на антиген. Вам потрібно буде заплатити 39 євро, і вам буде надано квитанцію про оплату.
 2. Перейдіть до імпровізованої лабораторії на борту та дайте працівникам там квитанцію про оплату. Під час кожної поїздки на поромі лабораторія працює лише в певний час, тому перевіряйте відповідно.
  Проста, але ефективна бортова лабораторія.
  Проста, але ефективна бортова лабораторія.
 3. Вони дадуть вам невеликий білий папірець, де ви напишете свою контактну інформацію. Сертифікат можна отримати в паперовому або електронному вигляді. На цьому етапі вам потрібно буде пред’явити дійсний документ, що посвідчує особу.
  Деякі інструкції для бортової лабораторії тестування на COVID з Tallink-Silja.
  Деякі інструкції для бортової лабораторії тестування на COVID з Tallink-Silja.
 4. Зачекайте, поки вам подзвонять, і візьміть зразок з носа.
 5. Поверніться приблизно через 45 хвилин, щоб отримати результат тесту.

Результат тесту є дійсним для вас у Фінляндії (якщо результат негативний!). Якщо у вас позитивний результат на ковід, ми не знаємо, що з вами буде.

Результат швидкого тесту на антиген з борту порома Tallink-Silja.
Результат швидкого тесту на антиген з борту порома Tallink-Silja.

1: Ми жахливо провели час у Таллінні, замовляючи ПЛР-тести на ковід у компанії Confido, тому що:

 • Більшість їхніх лабораторій у цей час були заповнені, і вам потрібно було бронювати певний час у певному місці в Таллінні
 • Нам обіцяли результати протягом 24 годин, але вони прийшли пізніше
 • Їхня служба підтримки не надсилає вам електронний лист
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more