Про FerryScan


Назва FerryScan походить від «Ferry Scandinavia» і символізує нашу головну мету: бути основним ресурсом інформації, новин і квитків на пороми в Балтійському морі. Ми віримо, що, зосереджуючись лише на одному регіоні, ми гарантуємо, що ми є найбільш обізнаним і корисним партнером для вашої подорожі на поромі. Зрештою, їздити на поромі не скрізь у світі.

Ми не продаємо вам більше, ніж вам потрібно, і чесно розповідаємо вам, що відбувається. Ми не беремо участь у створенні фальшивих відгуків і не використовуємо тактику шахрайства, ми тут для довготривалої гри, і ми хочемо, щоб ви довіряли нам подорожі на довгі роки.


Ділова інформація

FerryScan – це проект компанії Port Zero Ventures, яка зосереджена на використанні технологій для вирішення проблем у транспортній галузі.

Port Zero Ventures і FerryScan є зареєстрованою компанією в Сполучених Штатах Америки. Якщо ви європейський клієнт, ви, ймовірно, будете взаємодіяти з Port Zero Baltic OÜ, нашою естонською дочірньою компанією.

Наша команда

FerryScan є повністю дистанційною компанією, більшість людей працює з Європи чи Америки. Ми процвітаємо як віддалена команда, тому що ми схожі на наших клієнтів - з багатьох країн світу!


Наша історія

2017 - Завершуючи аспірантуру у Фінляндії в Гельсінкському університеті, Пітер Ґетш і його давній друг Вестлі Бонак вирішують здійснити подорож через Фінську затоку до Естонії. Потім вони прямують до Стокгольма, знову на поромі. По дорозі вони розуміють, що якщо ви не місцевий житель, немає жодних надійних ресурсів щодо розкладу поромів і квитків у Балтійському морі. З цього народжується ідея.

2018 - Пітер і Вестлі створюють Port Zero Ventures, і починається розробка FerryScan. Восени буде запущено просте підтвердження концепції.

2020 - FerryScan має постійне зростання, залучивши основних партнерів з поромних перевезень, таких як Viking Line, Tallink-Silja та Finnlines.

2021 - Незважаючи на значні труднощі, пов’язані з COVID-19, ми продовжуємо вбудовувати основні функції в додаток і залучаємо нових основних партнерів, таких як Eckerö Line і Stena Line.

2022 - Ми відкрили бізнес в Естонії, Port Zero Baltic OÜ, щоб краще обслуговувати наших клієнтів із ЄС.

2023 - FerryScan продовжує розвиватися, додавши DFDS Seaways і Polferries як основних партнерів.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more