Немаркований порт Балтійського моря

Список пасажирських поромних портів у Балтійському морі

У Балтійському морі є понад 50 пасажирських поромних терміналів і портів, які здійснюють регулярне пасажирське поромне сполучення. Деякі порти мають один пасажирський термінал, а інші мають кілька терміналів в одному порту (наприклад, Таллінн, Гельсінкі). У наведеному нижче списку представлено більшість, якщо не всі, відповідних пасажирських портів Балтійського моря.

Останнє оновлення 2022-04-17

Щоб отримати додаткову інформацію, виберіть кожне місто чи порт

Данія

Данія омивається Балтійським і Північним морями. На Балтійському боці є високе поромне сполучення між Данією та Німеччиною, Швецією та (обмежено) до Польщі.


Естонія

Естонія має багату поромну галузь завдяки численним островам усередині та навколо материка. Найбільші пасажирські порти знаходяться в Таллінні, звідки великий автомобільний і пасажиропотік до Гельсінкі. Інші пасажирські поромні порти знаходяться в Палдіскі, Хійумаа, Сааремаа та на Чудському озері.


Фінляндія

Фінляндія має багато пасажирських поромних портів у Гельсінкі, Турку, Аландських островах, Ханко та Вааса. Гельсінкі та Аландські острови мають великий обсяг круїзно-поромного трафіку та містять незрозумілу кількість портів і терміналів. Турку має лише дві пасажирські гавані, а Вааса та Ханко лише одну.


Німеччина

З її північним кордоном Балтійське море, Німеччина має багату морську історію. Є багато пасажирських поромів, які відправляються з Кіля, Любека/Травемюнде та інших пунктів призначення в Данію, Швецію, Польщу та навіть Фінляндію.


Латвія

Зважаючи на свій розмір, Латвія добре сполучена поромами через Балтійське море. У Латвії три основні поромні порти - Вентспілс, Рига (столиця) і Лієпая.


Литва

Літанія має обмежену індустрію поромів, з періодичними поромами, що відправляються з головного портового міста Клайпеда.


Норвегія

Хоча технічно це не Балтійське море, деякі поромні маршрути починаються в Балтійському морі та закінчуються в Норвегії, наприклад, з Копенгагена до Осло та Фредеріксхавна до Осло. Норвегія має добре розвинену круїзну та поромну мережу, хоча деякі з них перетинають міжнародні кордони.


Польща

Польща має діючі поромні порти в Гдині, Гданську та Свіноуйсьце з поромами до Німеччини, Швеції та Данії.


Росія

Росія має два порти на Балтійському морі з регулярним круїзно-поромним сполученням. Санкт-Петербург - Морський і Калінінград. Санкт-Петербург має регулярне поромне сполучення з Гельсінкі та інколи з Таллінном через St. Peter Line, а також «спеціальні» (один або два рази на рік) рейси інших великих операторів у Балтійському морі влітку.


Швеція

Швеція має досить потужну морську присутність, по всій країні розташовано багато пасажирських поромних портів. Стокгольм має величезну індустрію пасажирських поромів, які відправляються в усіх напрямках Балтійського моря. Мальме та інші місця на півдні Швеції також мають великий поромний рух до Німеччини, Данії та Польщі.


Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more