Viking Line ferry approaching Åland islands.

Список поромних операторів у Балтійському морі

У Балтійському морі є принаймні 12 поромних операторів, які пропонують пасажирські та автомобільні перевезення. У Балтійському морі є багато маршрутів і багато операторів, які їх обслуговують. Одним з унікальних аспектів Балтійського моря є те, що найменші оператори можуть конкурувати з найбільшими на деяких маршрутах.

Дивіться також нашу попередню публікацію в блозі на цю тему

Останнє оновлення 2023-06-08

DFDS Seaways


DFDS Seaways зі штаб-квартирою в Копенгагені, Данія, є авторитетним оператором круїзних поромів, що спеціалізується на маршрутах Балтійського моря. Завдяки сильній присутності в регіоні DFDS Seaways з’єднує великі міста своїми добре налагодженими маршрутами. Пасажири можуть подорожувати між Копенгагеном і Осло, Фредеріксхавном і Осло, Карлсхамном і Клайпедою, Кілем і Клайпедою, а також Стокгольмом і Палдіскі. Щоб полегшити ці подорожі, DFDS Seaways керує флотом суден, адаптованих до маршрутів Балтійського моря. Crown Seaways, Pearl Seaways, Aura Seaways, Luna Seaways, Victoria Seaways, Athena Seaways, Optima Seaways, Sirena Seaways і Patria Seaways пропонують сучасні зручності, комфортабельні каюти, а також широкий вибір закладів харчування та розваг. Хоча DFDS Seaways розширює свою діяльність за межі Балтійського моря, їхня зосередженість на цьому регіоні забезпечує надійну та приємну подорож для тих, хто досліджує прибережні перлини та жваві міста Балтійського моря.

Логотип DFDS Seaways

Детальніше

Eckerö Line


Eckerö Line (не плутати з Eckerölinjen) — поромна компанія, що базується в Гельсінкі. Їх основні маршрути з’єднують Гельсінкі з Таллінном, забезпечуючи популярний і ефективний засіб пересування між двома столицями. Незважаючи на відносно невеликий розмір лінії Eckerö, вона все ще залишається постійним і доступним сполученням між Гельсінкі та Таллінном. На маршруті Гельсінкі – Таллінн працює M/S Finlandia, добре обладнаний круїзний пором, який забезпечує комфортну та приємну подорож для пасажирів. Він пропонує ряд зручностей на борту, включаючи комфортабельні каюти, заклади харчування та розважальні заклади. Крім того, Eckerö Line обслуговує пором Finbo Cargo на маршруті Вуосаарі - Мууга, спеціально обслуговуючи пасажирів, які подорожують на автомобілях. Ця послуга дозволяє зручно транспортувати транспортні засоби між Гельсінкі та Таллінном, уникаючи жвавих центрів обох столиць.

Логотип Eckerö Line

Детальніше

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (не плутати з Eckerö Line) – це поромна компанія, що базується на Аландських островах і пропонує один пором між Екерьо (Аландські острови) та Гріслехамном (Швеція).

Логотип Eckerö Linjen

Детальніше

Finnlines


Finnlines, дочірня компанія італійської Grimaldi Group, є відомим оператором круїзних поромів, що базується в Гельсінкі, Фінляндія. Завдяки різноманітному флоту суден Finnlines пропонує кілька маршрутів у регіоні Балтійського моря, які з’єднують різні пункти призначення. Їх поточні маршрути включають Гельсінкі до Любека (Травемюнде), Турку (Наанталі) до Стокгольма (Капелльскяр) через Аландські острови та Мальме до Любека (Травемюнде). Ці маршрути пропонують зручні та ефективні варіанти транспортування для пасажирів, які подорожують між Фінляндією, Швецією, Німеччиною та Аландськими островами. Примітно, що Finnlines є єдиною компанією, яка сполучає Гельсінкі з Німеччиною пасажирським поромом. Finnlines обслуговує низку суден на цих маршрутах, зокрема Finnlady, Finnmaid, Finnstar, Finnfellow, Finnswan, Finnpartner, Finntrader, Finnclipper, Finnsirius, Cruise Smeralda та Europalink. Кожне судно оснащене сучасними зручностями, комфортабельними каютами та послугами на борту, щоб забезпечити приємну та приємну подорож.

Логотип Finnlines

Детальніше

Gotland Alandia Cruises


Gotland Alandia Cruises — це спільне підприємство Viking Line і Gotlandsbolaget, яке було створене в 2023 році та пропонує поромні перевезення між шведським островом Готланд (Вісбю), Стокгольмом і фінськими Аландськими островами. Компанія управляє Birka Gotland, добре обладнаним круїзним поромом, який забезпечує пасажирам комфортну та приємну подорож.

Детальніше

Polferries


Polferries – державна польська поромна компанія, яка обслуговує пасажирські пороми на Балтійському морі. Polferries обслуговує маршрути між Польщею та Швецією, зокрема зі Свіноуйсьце до Істада та Гданська до Нюнесхамна. Ці маршрути забезпечують зручні варіанти транспортування для пасажирів, які подорожують між Польщею та Швецією. Polferries керує флотом суден на цих маршрутах, включаючи Baltivia, Cracovia, Mazovia та Skania. Ці судна пропонують комфортабельні каюти, заклади харчування та розважальні заклади, щоб забезпечити приємну та приємну подорож.

Логотип Polferries

Детальніше

St. Peter Line


«Лінія Святого Петра» раніше обслуговувала кільцевий маршрут через Балтійське море, зокрема з’єднуючи Фінляндію (Гельсінкі) з Росією (Санкт-Петербург), і була одним із небагатьох варіантів «безвізового» доступу (72 години) до Росії з Європи. З 2021 року компанія припинила діяльність.

Логотип St. Peter Line

Детальніше

Stena Line


Stena Line є відомим оператором круїзних поромів зі штаб-квартирою в Гетеборзі, Швеція. Маючи сильну присутність у Балтійському морі, Stena Line обслуговує низку маршрутів, що з’єднують різні пункти призначення в регіоні. Їх поточні маршрути на Балтійському морі включають Фредеріксхавн – Гетеборг, Стокгольм (Нюнесхамн) – Вентспілс, Ханко – Стокгольм, Гренаа – Хальмстад, Кіль – Гетеборг, Карлскруна – Гдиня, Треллеборг – Росток і Любек (Травемюнде) – Лієпая. Ці маршрути надають пасажирам зручні варіанти транспортування для дослідження Балтійського моря. Незважаючи на те, що Stena Line працює за межами Балтійського моря, їхня зосередженість на цьому регіоні дозволяє їм надавати надійні та ефективні поромні послуги, з’єднуючи пасажирів до бажаних пунктів призначення з зручністю та комфортом.

Логотип Stena Line

Детальніше

TT-Line


TT-Line є головним гравцем у Південній Балтії, з’єднуючи Німеччину з Польщею, Литвою та Швецією на високих частотах.

Логотип TT-Line

Детальніше

Tallink Silja


Tallink-Silja є відомим круїзним поромним оператором у Балтійському морі, який пропонує низку маршрутів, що сполучають Стокгольм, Таллінн, Турку та Гельсінкі, із зупинками на Аландських островах. Пасажири можуть насолоджуватися мальовничими подорожами, досліджуючи ці яскраві напрямки. Поточний флот Tallink-Silja складається з Star, Megastar, Silja Europa, Silja Symphony, Silja Serenade, Galaxy, Baltic Princess, Romantika, Isabelle, Baltic Queen, Victoria I, Sailor, Regal Star, Sea Wind і MyStar. Ці кораблі пропонують пасажирам комфортне житло, заклади харчування, розважальні заклади та незабутні враження від подорожі. Хоча Tallink-Silja не завжди може бути найбюджетнішим варіантом, додаткова вартість часто виправдана, враховуючи якість обслуговування та зручності, які вони надають. Мандрівники можуть розраховувати на надійні та приємні поромні послуги, що робить Tallink-Silja кращим вибором для переправ через Балтійське море.

Логотип Tallink Silja

Детальніше

Viking Line


Viking Line — відомий оператор круїзних поромів зі штаб-квартирою в Марієхамні, Аландські острови, Фінляндія. Вони пропонують різноманітні маршрути в регіоні Балтійського моря, що сполучають Стокгольм, Таллінн, Турку та Гельсінкі, часто із зупинками на Аландських островах. На цих маршрутах працюють їхні кораблі, зокрема Viking Cinderella, Viking Grace, Gabriella, Viking XPRS і нове доповнення Viking Glory. Ці судна надають пасажирам комфортабельні каюти, заклади харчування, розважальні заклади та приємні враження від подорожі. Компанія Viking Line визнана своєю прихильністю до якісного обслуговування та приємних подорожей. Viking Line пропонує зручні та надійні поромні перевезення, що дозволяє пасажирам легко та комфортно досліджувати приголомшливий регіон Балтійського моря.

Логотип Viking Line

Детальніше

Wasaline


Wasaline керує найпівнічнішим у світі пасажирським поромом, який сполучає фінську Ваасу з Умео у Швеції. Вони пропонують унікальний вибір на борту в порівнянні з іншими балтійськими поромними операторами, і можуть бути хорошим вибором для сполучення центральної Фінляндії зі Швецією.

Логотип Wasaline

Детальніше

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more