Чому варто бронювати через FerryScan?


  • Шукайте доступність поромів у багатьох операторів.
  • Порівняйте ціни.
  • Нічого додаткового. Ціна, яку ви бачите на FerryScan, — це ціна, яку ви заплатите безпосередньо оператору.
  • Чуйне обслуговування клієнтів кількома мовами.

Пором з Стокгольм до Гельсінкі Інформація про поїздку

Карта, на якій показано маршрут порома з Стокгольм до Гельсінкі

Пороми регулярно сполучають дві скандинавські столиці Гельсінкі та Стокгольм. Є два щоденні пороми зі Стокгольма до Гельсінкі, якими керують Tallink-Silja та Viking Lines. Обидва пороми роблять коротку зупинку на Аландських островах, перш ніж продовжити рух до Стокгольма.


З порту До порту Час відправлення Час прибуття Оператор
Порт Стокгольм (Stadsgården). Порт Гельсінкі (Катаянокка). 16:30 10:10 Viking Line Забронювати подорож
Порт Стокгольм (Värtahamnen). Порт Гельсінкі (Південний порт Олімпія). 16:45 10:30 Tallink Silja Забронювати подорож

Пором з Стокгольм до Гельсінкі Статистика подорожей

Середня тривалість поїздки 16:40
Місто відправлення Стокгольм, Швеція
Місто прибуття Гельсінкі, Фінляндія
Оператори поромів Tallink Silja, Viking Line

Альтернативний поромний маршрут: Стокгольм → Турку

Зі Стокгольма до Гельсінкі краще скористатися альтернативним поромним маршрутом Стокгольм – Турку. Гельсінкі знаходиться всього в двох годинах їзди поїздом від Турку, і щодня курсує більше поромів між Стокгольмом і Турку, ніж Стокгольмом і Гельсінкі. Є навіть поїзди, які відправляються безпосередньо з порту Турку.


Питання що часто задаються

Ви можете привезти свій автомобіль або мотоцикл до всіх поромів, указаних на FerryScan. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць для транспортних засобів обмежена, і вони часто розкуповуються задовго до пасажирських місць. Ми маємо обмежений вибір типів транспортних засобів на FerryScan, однак ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб забронювати будь-який транспортний засіб.

Ціна, яку ви сплачуєте на FerryScan, — це ціна, яку ви сплачуєте, бронюючи безпосередньо в будь-якого оператора. Якщо ви помітили вищу ціну на FerryScan порівняно з оператором, ми вирівняємо ціну оператора. FerryScan отримує невелику комісію з кожного продажу від поромного оператора, однак ця комісія не додається до наших цін.

На даний момент у нас обмежена підтримка онлайн-бронювань з домашніми тваринами. Будь ласка, зв'яжіться з нами для бронювання з домашніми тваринами, ми будемо раді вам допомогти.

Майже на всіх поромах є каюти, які можна придбати. Деякі маршрути (часто нічні) вимагають салону, який включено у ваш квиток. Ви завжди можете оновити свою каюту за додаткові гроші. Найдешевші каюти зазвичай знаходяться в нижній частині судна біля двигунів. Ми радимо намагатися уникати цього будь-якою ціною, особливо взимку, коли море бурхливе.

На поромах Балтійського моря, як правило, є багато розваг на вибір. Тут багато ресторанів, барів, кафе та магазинів. На великих кораблях ви також можете знайти нічні клуби, спа та театри.

Поромні порти в Стокгольм

Поромні порти в Стокгольм, які мають регулярне пасажирське та автомобільне поромне сполучення.

Поромні порти в Гельсінкі

Поромні порти в Гельсінкі, які мають регулярне пасажирське та автомобільне поромне сполучення.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more