Чому варто бронювати через FerryScan?


  • Шукайте доступність поромів у багатьох операторів.
  • Порівняйте ціни.
  • Нічого додаткового. Ціна, яку ви бачите на FerryScan, — це ціна, яку ви заплатите безпосередньо оператору.
  • Чуйне обслуговування клієнтів кількома мовами.

Пором з Гельсінкі до Стокгольм Інформація про поїздку

Карта, на якій показано маршрут порома з Гельсінкі до Стокгольм

Пороми регулярно сполучають дві скандинавські столиці Гельсінкі та Стокгольм. Є два щоденні пороми з Гельсінкі до Стокгольма, які обслуговують Tallink-Silja та Viking Lines. Обидва пороми роблять коротку зупинку на Аландських островах, перш ніж продовжити рух до Стокгольма.


З порту До порту Час відправлення Час прибуття Оператор
Порт Гельсінкі (Південний порт Олімпія). Порт Стокгольм (Värtahamnen). 17:00 10:00 Tallink Silja Забронювати подорож
Порт Гельсінкі (Катаянокка). Порт Стокгольм (Stadsgården). 17:15 10:00 Viking Line Забронювати подорож

Пором з Гельсінкі до Стокгольм Статистика подорожей

Середня тривалість поїздки 17:48
Місто відправлення Гельсінкі, Фінляндія
Місто прибуття Стокгольм, Швеція
Оператори поромів Tallink Silja, Viking Line

Альтернативний поромний маршрут: Турку → Стокгольм

З Гельсінкі до Стокгольма скористайтеся альтернативним маршрутом порома з Турку до Стокгольма. Турку знаходиться всього в двох годинах їзди на поїзді від Гельсінкі, і щодня курсує більше поромів між Турку та Стокгольмом, ніж між Гельсінкі та Стокгольмом. Є навіть поїзди, які прямують до порту Турку.


Питання що часто задаються

Ви можете привезти свій автомобіль або мотоцикл до всіх поромів, указаних на FerryScan. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць для транспортних засобів обмежена, і вони часто розкуповуються задовго до пасажирських місць. Ми маємо обмежений вибір типів транспортних засобів на FerryScan, однак ви завжди можете зв’язатися з нами, щоб забронювати будь-який транспортний засіб.

Ціна, яку ви сплачуєте на FerryScan, — це ціна, яку ви сплачуєте, бронюючи безпосередньо в будь-якого оператора. Якщо ви помітили вищу ціну на FerryScan порівняно з оператором, ми вирівняємо ціну оператора. FerryScan отримує невелику комісію з кожного продажу від поромного оператора, однак ця комісія не додається до наших цін.

На даний момент у нас обмежена підтримка онлайн-бронювань з домашніми тваринами. Будь ласка, зв'яжіться з нами для бронювання з домашніми тваринами, ми будемо раді вам допомогти.

Майже на всіх поромах є каюти, які можна придбати. Деякі маршрути (часто нічні) вимагають салону, який включено у ваш квиток. Ви завжди можете оновити свою каюту за додаткові гроші. Найдешевші каюти зазвичай знаходяться в нижній частині судна біля двигунів. Ми радимо намагатися уникати цього будь-якою ціною, особливо взимку, коли море бурхливе.

На поромах Балтійського моря, як правило, є багато розваг на вибір. Тут багато ресторанів, барів, кафе та магазинів. На великих кораблях ви також можете знайти нічні клуби, спа та театри.

Поромні порти в Гельсінкі

Поромні порти в Гельсінкі, які мають регулярне пасажирське та автомобільне поромне сполучення.

Поромні порти в Стокгольм

Поромні порти в Стокгольм, які мають регулярне пасажирське та автомобільне поромне сполучення.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more